Перевезення збірних вантажів

Збірні вантажі - це відмінне рішення, якщо вам знадобилося перевезти вантажі, наприклад, з однієї країни або регіону в інший. Принцип перевезення таких вантажів такий, різні люди замовляють транспортування свого малого або великого майна, товару, ці речі завантажує в один контейнер, а потім його відправляють.

Наприклад, 3 різні фірми в один час роблять замовлення товарів з Японії. Так як розміри товарів невеликі, замовляти цілий контейнер не вигідно, в цьому випадку на допомогу приходять збірні вантажі. Або, 5 різних багатих людей, або навіть більше, замовили доставку і транспортування товарів, їм надають всі зручності і умови, після чого виконують роботу.

Така система транспортування має великий ряд переваг, які ви зможете отримати в нашій компанії логістична компанія Agent Forward:

- Ціна перевезення знижена.

- Клієнту не доводиться оплачувати оренду транспортного засобу.

- Товарообіг прискорюється: клієнтам не потрібно замовляти цілий контейнер.

- Посередників менше. Ви можете безпосередньо через інтернет замовити вантаж і подзвонити, щоб узгодити умови доставки.

- Можливе замовлення пробних партій, щодо яких ви зможете домовитися з постачальником.

Перевезення та доставка збірних від логістичної компанії Agent Forward. Способи перевезення: Збірні вантажі доставляються авіапутямі, морськими шляхами, на поїздах. Але також товар перевозиться за допомогою автотранспорту. Доставка збірних вантажів з України та в Україну здійснюється практично по всьому світу. Ви можете замовити товар, і вам його доставлять максимально швидко.

Ціна вантажоперевезення залежить від типу вантажу, місця і терміновості доставки, чим більше товару, тим дорожче ціна.

Перевезення вантажів збірними контейнерами проводиться з дотриманням наступних вимог:

- Здатність зберігати вантаж від ушкоджень при перевезенні.

- Відповідність стандартам якості.

Види транспортної тари:

- Ґратчасті ящики

- Мішки ПЕТ

- Картонні коробки

Митне оформлення

Так як збірні вантажі складаються з дрібних партій різного краму, що належать різним одержувачем, митне оформлення всього товару цілком неможливо. У таких випадках митні процедури проводяться швидше, і складаються спеціальні договори, завдяки яким оформлення проходить без особливих проблем.

Вам потрібно доставити вантаж з однієї точки в іншу? Ви можете скористатися системою збірних вантажів нашої логістичної компанії Agent Forward. Ця система надасть вам всі зручності транспортування, доставки і зберігання ваших товарів. Легше скористатися таким видом вантажоперевезення в нашій компанії, ніж доплачувати зайві гроші і терпіти незручності в інших. У більшості випадків вам надається безкоштовна доставка збірних вантажів компанії Agent Forward.

 

Желаете получить дополнительную консультацию?