Наприкінці листопада Агрохолдинг "Мрія" організував для своїх працівників свято до Дня працівника сільського господарства. Концерту за участю Руслани передувала урочиста частина, на якій підбивали підсумки роботи, звітували, ділились планами на майбутнє і нагороджували кращих працівників компанії.

Не секрет, що для «Мрії» цей сезон видався доволі складним, оскільки минулого року компанія не змогла розрахуватися з кредиторами за своїми борговими зобов'язаннями і в серпні 2014 року оголосила технічний дефолт. У результаті переговорів з кредиторами, що тривали кілька місяців, Агрохолдинг «МРІЯ» перейшов під управління Комітету кредиторів. Комітет прийняв рішення зберегти Компанію та з цією метою призначив нове керівництво.

Незважаючи на всі складнощі, новій команді «МРІЇ» на чолі з генеральним директором Саймоном Чернявським вдалося стабілізувати ситуацію в Агрохолдингу. В екстремальних умовах нестачі техніки та нестабільного земельного банку було проведено весняну посівну, в результаті якої Компанія засіяла ярими культурами 126 тис. га, що на 30 тис. га більше, ніж було заплановано.

Agent Forward - Перевозка отрубей!

Запрос ставки

 

Желаете получить дополнительную консультацию?